Ağustos Güncellemeleri

BÜYÜK GÜNCELLEMELER DEVAM EDİYOR!

Riberia Network ekibi, yeni güncellemeler için tüm yaz aylarında olduğu gibi Ağustos ayında da oldukça yoğundu. Birçok oyunumuzda devrim niteliğinde güncellemeler yapılırken bu yeniliklerin birçoğunda oyuncularımızın arzuları göz önünde bulunduruldu. Aşağıda hangi oyunlarda ne güncellemeler yaptığımızı paylaştık. Sunucumuzla ilgili önerilerinizi ve şikayetlerinizi destek sisteminden bizlere bildirip yeni güncellemelerde pay sahibi olmayı unutmayın.


Yeni Araçlar

Yine Kıta oyununda,  Yepyeni traktörler, matkaplar, mekalar ve dahası artık sizlerle! Sunucunun en değerli araçları mekalar ise ateş pahası.
Yeni Turnuvalar!

OPSkyBlock sunucumuzda kelime oyunlarında usta olanlara müjde! Artık kelime oyunlarını kazanmada seriye bağlayanlar daha da fazla kazanacak! Öte yandan Kıta Survival sunucumuzda da boss öldürdükçe kazandığınız eşyaların yanında seriye bağlar ve sıralamaya ulaşırsanız turnuva ödülleri kazanabilirsiniz!Kaptan Karasakal

Kıta Survival oyunumuzda Kaptan Karasakal bossu sizlerle! Günde iki kez /warp cehennem bölgesinde ortaya çıkan Kaptan Karasakal'ın Zebanileri, Gulyabanileri, Azgın Boğaları ve onlarca askeri ile kapışmak için yerimizi alma vakti geldi! Karasakaldan bol bol altın, zümrüt, altın blok, zümrüt blok gibi eşyalar düşerken ayrıca Karasakal'ın kılıcı ve özel tacını da düşük bir ihtimalle düşürme şansınız var. Bu kılıç ve tacı elde edebilen kullanıcılar PvP ve moblarla kapışmalarda oldukça avantajlılar. Tüm bunların yanı sıra Karasakal'ı alt edenlerin şansına bağlı olarak 1 gün veya 3 günlük özel Karasakal tagı veriliyor. Bu tag sunucunun şu zamana kadarki en havalı taglarından biri olabilir.

Kasalar Yenilendi


Kıta Survival ve Opskyblock oyunlarında tüm kasalarımız içerikleri güncelleştirildi. Ayrıca Yeni olarak Riberia Kasası ve Deepdark Kasası oyuna eklendi.
Sıfatlar


Kıta Survival'a artık VIP kasasından çıkabilen harika sıfatlar eklendiHata Giderimleri

Sunucularımızda oyunun güncellenmesiyle birlikte gelen hataları gidererek geliştirmelerimizi daha optimize hale getirdik. Oyunlarımız artık önceki güncellemelerle birlikte gelen bazı hataları içermiyor. Ayrıca küfür filtreleme sistemi yenilendi. Artık sohbette küfür, hakaret veya nahoş içeriklere sahip mesajlar atanlar çok daha hızlı ve katı bir şekilde susturulacak.

Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.